Katy Perry – teksty i muzyka

Teksty piosenek znanych artystów muzyki pop są często poszukiwanym materiałem, dlatego wiele portali internetowych specjalizuje się w zamieszczaniu właśnie tego typu zbiorów. Na niektórych z nich można znaleźć tysiące pozycji znanych wykonawców, takich jak chociażby Katy Perry, której piosenki śpiewa dziś na prywatka połowa Ameryki i tyle samo Europejczyków.

Większość z takich tekstów zamieszczana jest w wersji oryginalnej, ale niektóre portale obok tych faktycznych, autorskich wersji zamieszczają również słowa piosenek w wersji tłumaczonej. Czasami są to wolne przekłady, które pozwalają jedynie zrozumieć tekst, a czasami poetyckie wersje dostosowane do rytmu muzyki, które można również śpiewać.

Wszystkie piosenki, a zwłaszcza te z gatunku pop bardziej trafiają do publiczności, jeśli można je zrozumieć, a już szczególnie dobrze zapamiętywana jest ta muzyka, którą można zaśpiewać. Obserwując relacje z koncertów można się przekonać, jak wiele emocji niesie wspólne z wykonawcami śpiewanie wybranego utworu.

Źródło: http://teksty.net/Katy-Perry/

 

Categories: Muzyka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>